• NewOrigin
S.R.-WELDINGSTEEL
 Novinky
ROZHOVOR S VEDÚCIM TRÉNINGOVÉHO CENTRAROZHOVOR S VEDÚCIM TRÉNINGOVÉHO CENTRA

Tréningové centrum zvárania - S.R.-WELDINGSCHOOL začalo pôsobiť od minulého roku v Kalinčiakove, v okrese Levice. Pripravilo rôzne druhy tréningov pre zváračov a zámočníkov. zobraziť viac...


SEZÓNA ZVÁRANIA VO ŠVÉDSKUSEZÓNA ZVÁRANIA VO ŠVÉDSKU

Náš stály zákazník vo Švédsku nás opäť oslovil pracovať na odstávke kotlov. Ide o tradičnú jesennú prácu. Kolegovia zvárajú membránové steny metódou TIG. 5 zváračov a 7 zámočníkov odletelo v týchto dňoch do Štokholmu. zobraziť viac...


Ružomberok - Veľká BritániaRužomberok - Veľká Británia

Po dokončení prác na odstávke kotla v Ružomberku, plynule pokračujeme v ďalšej. Tentokrát naši spolupracovníci leteli do Veľkej Británie. Všetci mali zabezpečené letenky ubytovanie a potrebné doklady k ceste a práci. Vytvárame komfortné podmienky.

SEZÓNA ZVÁRANIA VO ŠVÉDSKU

  • Pridané: 24.09.2021

Náš stály zákazník vo Švédsku nás opäť oslovil pracovať na odstávke kotlov. Ide o tradičnú jesennú prácu. Kolegovia zvárajú membránové steny metódou TIG. zváračov a 7 zámočníkov odletelo v týchto dňoch do Štokholmu, odkiaľ sa ešte presúvali na svoje pracovisko. Na letisku ich čakali moderné automobily, ktoré prenajal náš zákazník. Tieto môžu bezplatne využívať počas celého svojho pobytu. Preplácanie pohonných hmôt je samozrejmosťou. Aj toto svedčí o vzájomných dobrých vzťahov a dôvere, ktorá medzi nami vládne.

Kolegom sme zabezpečili nielen cestu ale aj ubytovanie v hoteli, ktoré je plne hradené. Stačí už len popriať: Nech sa darí!

A dobrá správa - aj vy môžete pracovať pre S.R.-WELDINGSTEEL.

Sledujte aktuálne pracovné ponuky na webe vypíšte dotazník, ktorý sa nachádza pod každou ponukou a budeme vás kontaktovať!

Tím S.R.-WELDINGSTEEL

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.