S.R.-WELDINGSTEEL

  V spoločnosti S.R.-WELDINGSTEEL sa venujeme zváračským a zámočníckym prácam. Máme viac ako 15 rokov skúseností z domácich aj zahraničných projektov.  
  Do nášho portfolia patrí výroba nerezových a kovaných:

  • brán,
  • oplotení,
  • pergol,
  • altánkov,
  • schodísk,
  • prístreškov,
  • zimných záhrad,
  • voliér.

  V balíku našich služieb je samozrejme osobná obhliadka, zameranie, výroba a inštalácia. Realizácia produktov prebieha v priestoroch špičkovo vybavenej dielne v Leviciach. Pri inštalácii riešime aj elektronické prvky brán, betónovanie altánkov, oplotení a prístreškov. Dopravu robíme na našich firemných dodávkách.

  Spolupracujeme so stavebnými firmami, ktoré potom ponúkajú  svoje služby rozšírené o naše zámočnícke a zváračské výrobky. Naši zákazníci dostávajú komplexné riešenia podľa svojich želaní a to všetko pod jednou strechou.

  Pre obce a mestá realizujeme zákazky na mieru.  Pripravíme optimálne cenové ponuky, nájdeme spoločné riešenie a to všetko pre spokojnosť našich zákazníkov. Veríme, že cesta vždy existuje.  

  Pre viac informácií volajte:
  +421 915 717 952


   

  Ukážka z našej práce - brána v Podhájskej

  V rámci spoločnosti S.R.-WELDINSTEEL, s.r.o.,  sme pracovali na zákazke - výroba brány do zberného dvora v Podhájskej.  Išlo o vedľajšiu bránu s celkovou dĺžkou 8 metrov. Používa sa na vstup do areálu pre väčšie mechanizmy a motorové vozidlá.

  Samotná výroba spočívala v pozváraní jednotlivých dielov metódu CO2 v dielni. Potom sme pristúpili k pozinkovaniu a natieraniu čiernou farbou. Posledná fáza pozostávala z inštalovania elektrického pohonu, fotobunky a namontovania majáka.  

  Celá práca nám trvala 2 týždne a pracovali na tom dvaja šikovní kolegovia. Na záver len dodávame: nech brána dlho slúži.

  Prikladáme niekoľko fotografií z našej práce.

  Galéria zákazkovej výroby

   
  Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.