• NewOrigin
S.R.-WELDINGSTEEL
 Novinky
ROZHOVOR S VEDÚCIM TRÉNINGOVÉHO CENTRAROZHOVOR S VEDÚCIM TRÉNINGOVÉHO CENTRA

Tréningové centrum zvárania - S.R.-WELDINGSCHOOL začalo pôsobiť od minulého roku v Kalinčiakove, v okrese Levice. Pripravilo rôzne druhy tréningov pre zváračov a zámočníkov. zobraziť viac...


SEZÓNA ZVÁRANIA VO ŠVÉDSKUSEZÓNA ZVÁRANIA VO ŠVÉDSKU

Náš stály zákazník vo Švédsku nás opäť oslovil pracovať na odstávke kotlov. Ide o tradičnú jesennú prácu. Kolegovia zvárajú membránové steny metódou TIG. 5 zváračov a 7 zámočníkov odletelo v týchto dňoch do Štokholmu. zobraziť viac...


Ružomberok - Veľká BritániaRužomberok - Veľká Británia

Po dokončení prác na odstávke kotla v Ružomberku, plynule pokračujeme v ďalšej. Tentokrát naši spolupracovníci leteli do Veľkej Británie. Všetci mali zabezpečené letenky ubytovanie a potrebné doklady k ceste a práci. Vytvárame komfortné podmienky.

  • 1
  • 2
  • 3
  

SLUŽBY

– montáže, demontáže a opravy potrubných systémov,

– montáže a demontáže oceľových konštrukcií,

– montáže a opravy vyhradených plynových zariadení (potrubné rozvody plynu, horáky, kompresorové stanice, redukčné stanice a pod.),

– výroba a následná montáž zábradlí, plotov a brán,

– zváračské a zámočnícke práce.

Pre tieto profesie dodávame plne vyškolených pracovníkov ako je:

  • zvárač -TIG, MMA, MIG, MAG,
  • zámočník,
  • potrubár,
  • elektrikár,
  • lakovač,
  • vedúci skupiny.

Zákazníci S.R.-WELDINGSTEEL si môžu preskúšať kvalifikáciu pracovníkov

Zákazníci S.R.-WELDINGSTEEL si môžu preskúšať kvalifikáciu pracovníkov

Zložité priemyselné montáže si vyžadujú vysokokvalifikovaných pracovníkov s odbornou praxou. Tieto projekty sú časovo  finančne a technologicky náročné. Spoločnosť S.R.-WELDINGSTEEL preto ponúka svojim zákazníkov jedinečnú možnosť.

Patrik Šúchal, konateľ spoločnosti, vysvetľuje: “Založili sme nové zváračské tréningové centrum S.R.-WELDINGSCHOOL, ktoré je pripravené vyhovieť náročným požiadavkam zákazníkov. Tu si môžu vyskúšať pracovníkov, overiť si ich zručnosť a zváranie skontrolovať aj RTG skúškou.” Hlavným benefitom uvedeného prístupu je to, že zákazník sa pred začatím prác zoznámi s našimi pracovníkmi a vyberie tých, ktorí splnia všetky jeho kritériá a požiadavky. Tento rok sme zrealizovali skúšky pre dlhoročného zákazníka zo Švédska. Naši pracovníci zvárali metódou 141 - argón. Zvary boli preverené vizuálne aj röntgenom. Skúška prebehla v našom centre S.R.-WELDINGSCHOOL, ktoré sa nachádza v Kalinčiakove, v okrese Levice.
“Naše centrum je otvorené nielen pre našich zákazníkov. Zvárači a aj zámočníci môžu získať nové skúsenosti a potrebnú prax pre zahraničné i domáce zákazky,” dodáva na záver Patrik Šúchal.

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.