• NewOrigin
S.R.-WELDINGSTEEL
 Novinky
ROZHOVOR S VEDÚCIM TRÉNINGOVÉHO CENTRAROZHOVOR S VEDÚCIM TRÉNINGOVÉHO CENTRA

Tréningové centrum zvárania - S.R.-WELDINGSCHOOL začalo pôsobiť od minulého roku v Kalinčiakove, v okrese Levice. Pripravilo rôzne druhy tréningov pre zváračov a zámočníkov. zobraziť viac...


SEZÓNA ZVÁRANIA VO ŠVÉDSKUSEZÓNA ZVÁRANIA VO ŠVÉDSKU

Náš stály zákazník vo Švédsku nás opäť oslovil pracovať na odstávke kotlov. Ide o tradičnú jesennú prácu. Kolegovia zvárajú membránové steny metódou TIG. 5 zváračov a 7 zámočníkov odletelo v týchto dňoch do Štokholmu. zobraziť viac...


Ružomberok - Veľká BritániaRužomberok - Veľká Británia

Po dokončení prác na odstávke kotla v Ružomberku, plynule pokračujeme v ďalšej. Tentokrát naši spolupracovníci leteli do Veľkej Británie. Všetci mali zabezpečené letenky ubytovanie a potrebné doklady k ceste a práci. Vytvárame komfortné podmienky.

Spravte radosť sebe alebo iným a darujte darčekový poukaz na tréningy zvárania. Ponúkame tri rôzne poukazy, ktoré sú prenosné aj na inú osobu a môžete si ich uplatniť v našej škole zvárania - S.R.-WELDINGSCHOOL až do 31.12.2022.

Ponúkame:
Jednodňový poukaz na tréning zvárania v sume 90€ (bez DPH)
Dvojdňový poukaz na tréning zvárania v sume 180€ (bez DPH)
Trojdňový poukaz na tréning zvárania v sume 270€ (bez DPH)

Vyskúšať si môžete nasledovné druhy zvárania: 
argón 141
CO2 135
elektróda 111

Vyplňte nám jednoduchý objednávkový formulár, na základe ktorého vám pošleme faktúru. Darčekový poukaz pošleme poštou po jej uhradení. 


 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.