S.R.-WELDINGSTEEL

  V spoločnosti S.R.-WELDINGSTEEL sa venujeme zváračským a zámočníckym prácam. Máme mnohoročné skúseností z domácich aj zahraničných projektov.  
  Do nášho portfolia patrí výroba nerezových a kovaných:

  • brán,
  • oplotení,
  • pergol,
  • altánkov,
  • schodísk,
  • prístreškov,
  • zimných záhrad,
  • voliér.

  V balíku našich služieb je samozrejme osobná obhliadka, zameranie, výroba a inštalácia. Realizácia produktov prebieha v priestoroch špičkovo vybavenej dielne v Leviciach. Pri inštalácii riešime aj elektronické prvky brán, betónovanie altánkov, oplotení a prístreškov. Dopravu robíme na našich firemných dodávkách.

  Spolupracujeme so stavebnými firmami, ktoré potom ponúkajú  svoje služby rozšírené o naše zámočnícke a zváračské výrobky. Naši zákazníci dostávajú komplexné riešenia podľa svojich želaní a to všetko pod jednou strechou.

  Pre obce a mestá realizujeme zákazky na mieru.  Pripravíme optimálne cenové ponuky, nájdeme spoločné riešenie a to všetko pre spokojnosť našich zákazníkov. Veríme, že cesta vždy existuje.  

  Pre viac informácií volajte:
  +421 915 717 952


   

  Ukážka z našej práce - brána v Podhájskej

  V rámci spoločnosti S.R.-WELDINSTEEL, s.r.o.,  sme pracovali na zákazke - výroba brány do zberného dvora v Podhájskej.  Išlo o vedľajšiu bránu s celkovou dĺžkou 8 metrov. Používa sa na vstup do areálu pre väčšie mechanizmy a motorové vozidlá.

  Samotná výroba spočívala v pozváraní jednotlivých dielov metódu CO2 v dielni. Potom sme pristúpili k pozinkovaniu a natieraniu čiernou farbou. Posledná fáza pozostávala z inštalovania elektrického pohonu, fotobunky a namontovania majáka.  

  Celá práca nám trvala 2 týždne a pracovali na tom dvaja šikovní kolegovia. Na záver len dodávame: nech brána dlho slúži.

  Prikladáme niekoľko fotografií z našej práce.

  Galéria zákazkovej výroby

   
  This site uses cookies to help us provide services. By using our services, you consent to the use of cookies. More information can be found here.